BRATISLAVA UŽ PO ŠIESTY KRÁT OŽÍVAL MÓDNOU SHOW EUROVEA FASHION FORWARD!

Od stredy 04.10.2023 do piatku 06.10.2023 mohli milovníci módy opäť zažiť v Bratislave rovnakú atmosféru ako na svetových „fashion weeks“. 

Vo fashion stane na námestí pri EUROVEA boli verejnosti opäť predstavené najnovšie kolekcie svetových značiek zastúpených v EUROVEA a tiež kolekcie slovenských módnych návrhárov. 

V rámci trojdňového maratónu prehliadok mohli ste vidieť aktuálnu kolekciu prestížnych značiek  Luisa Spagnoli, TWINSET, Bepon, 4F, Primark, My Queen Ceremony a kolekcie z módneho domu Alizé.

Na móle boli predstavené aj tvorby študentky  VŠVU v Bratislave z ateliéru odevného dizajnu a tiež kolekcie etablovaných slovenských návrhárov – Michaely Ľuptákovej, Lukáša Krnáča, Borisa Hanečku, Marcela Holubca a Ferka Mikloška. 

O vlasy & mejkap sa počas všetkých troch módnych dní postaral exkluzívny salón krásy DNA, ktorý je v Eurovea s dizajnovým konceptom DNA Beauty & Bruch vyhľadávaným miestom skvelých surovín a sofistikovaného prístupu ku kráse, kde sa pôžitky menia na zážitky bez výčitiek.

Pod choreografiu sa podpísal Lacko Cmorej a predvádzali ju na móle tanečnice, ktoré klasický catwalk oživili aj tanečnými kreáciami.

Absolútnou novinkou tohtoročnej Eurovea Fashion Forward bolo predstavenie výnimočného projektu SND – Fashion Balet priamo na prehliadkovom móle!

Zdroj: eurovea.sk

PR: PhDr. Daniela Stričková