Matovič opäť vystrájal: Najnovšie pokazil deťom Mikuláša v parlamente a urazil aj učiteľku

Na deň sv. Mikuláša prišli politikom do Národnej rady SR zaspievať a zavinšovať deti z Detského folklórneho súboru Čunovský kŕdeľ.

Vianočný program

Návštevu detí sa však podarilo pokaziť lídrovi hnutia Slovensko/OĽaNO Igorovi Matovičovi. Neuveríte, čo teraz vystrájal. Detský folklórny súbor pripravil politikom v parlamente prekvapenie v podobe vianočného programu a zaspieval im známe vianočné koledy.

Následne sa predseda parlamentu Peter Pellegrini (Hlas-SD) prišiel deťom osobne poďakovať. V tom sa vo vestibule Národnej rady zjavil poslanec hnutia Slovensko/OĽaNO Igor Matovič a celú vianočnú atmosféru pokazil. O incidente informoval poslanec Hlasu-SD Samuel Migaľ.

Matoviča upratala učiteľka

„Deti a potom, aby ste vedeli, tento ujo je klamár,“ utrúsil Matovič v prítomností detí na adresu Pellegriniho, ktoré sa na šéfa hnutia Slovensko/OĽaNO len nechápavo pozerali. Na situáciu však stihla zareagovať vedúca detského súboru. „Poďte od tohto pána, prosím vás, dobre?“ – poradila deťom.

Matovič sa ale ani vtedy neuvedomil a pokračoval ďalej osočovaním Pellegriniho. „Toto je klamár, ktorému neverte nič,“opakoval deťom šéf hnutia Slovensko. Zaskočila ho ale pohotová reakcia pani učiteľky. „Toto je prosím vás čert,“ okomentovala nevhodné správanie politika pred žiakmi vedúca folklórneho súboru.

Zdroj: sita.sk