Nechajte vianočné darčeky na nákupnú poradkyňu

Prichádzajú Vianoce a s nimi nielen radostné chvíle, ale aj nekonečné hodiny strávené hľadaním dokonalých darčekov. Čo by ste povedali nato, ak by existoval spôsob, ako ušetriť čas, stres a zároveň spraviť vašim blízkym pod stromček veľkú radosť? Stačí si objednať služby vašej osobnej darčekovej kúzelníčky, ktorá vám pomôže s nákupmi. 

Individualizované riešeniaKaždý z nás je jedinečný a preto by mal byť darček vyberaný s láskou a dôrazom na želania a potreby obdarovanej osoby. Dnes vám chceme odporučiť štylistku, ktorá je pripravená pozorne vypočuť vaše potreby a navrhnúť darčeky, ktoré presne zapadnú do vašej predstavy. 

Štylistka Adriana Poláková ŠinkaO sebe zvykne hovoriť: „Moja módna kariéra začala na pódiu, kde som sa venovala modelingovému svetu. Bolo to fascinujúce obdobie, načerpala som mnohé inšpirácie a začala chápať, aký vplyv má móda na mnohé oblasti života. Svoju lásku k móde som neskôr presmerovala na módny styling. Moja príležitosť prišla, keď som sa stala módnou redaktorkou v jednom zo známych časopisov, kde som mala na starosti rubriku módy. Tam som objavila svoju vášeň pre vytváranie zaujímavých a inšpiratívnych vizuálnych príbehov. Najzaujímavejšou časťou mojej práce bolo vytváranie štýlov pre známe tváre šoubiznisu. Každý z týchto ľudí mal svoj jedinečný štýl a osobnosť, a mojou úlohou bolo nájsť spôsob, ako pre každú túto osobnosť odporučiť vkusný módny styling. Veľmi rada pomôžem aj vám so stylingom, alebo s nákupom darčekov.“

Od A po Z

Služby osobnej nákupnej poradkyne zahŕňajú celý proces od výberu darčeka až po jeho doručenie priamo k vám domov. 

Výhody:

Úspora času

Ušetrite čas, ktorý môžete venovať rodine, práci alebo svojim záujmom, a nechajte štylistke nájsť to, čo vaši blízki milujú.

Unikátne darčeky:

Darčeky nie sú len hmotné predmety. Najkrajšie darčeky sú tie, ktoré zostanú v pamäti ako nezabudnuteľný zážitok. Preto nákupná poradkyňa ponúka nielen fyzické produkty, ale aj zážitky alebo kvalitné služby, ktoré zanechajú ten najlepší dojem.

Osobný dotyk na záver:V prípade záujmu budú vaše darčeky nielen starostlivo vybrané, ale aj krásne zabalené a doplnené osobitým odkazom, ktorý dodáva tomu najkrajšiemu okamihu zvláštnu hodnotu.

Profesionálna nákupná poradkyňa má rozsiahle znalosti o najnovších trendoch, značkách a cenových možnostiach. Využite jej skúsenosti a užite si pokojné vianočné obdobie bez zbytočného stresu. V prípade záujmu napíšte e-mail na info@chiclife.sk a nákupná poradkyňa sa vám čo najskôr ozve.

PR: Adriana Sinka Polak