Pohľad do garáže Petra Sagana vás dostane! Nechýba vysnívané auto ani model Elvisa Presleyho

Peter Sagan má za sebou úspešnú cyklistickú kariéru, počas ktorej vybojoval množstvo víťazstiev. V časoch najväčšej slávy bol jedným z najlepšie zarábajúcich jazdcov v pelotóne, vďaka čomu si mohol splniť aj detské sny. Nazrite do jeho garáže, ktorá ukrýva naozaj skvostné kúsky.

Peter Sagan vystavuje svoju zbierku výnimočných automobilov vo svojom hoteli v Žiline. Nie je síce taká obrovská ako v prípade iných celosvetových hviezd, ale ide o jeden výnimočnejší model ako druhý.

Peter Sagan má vo svojej zbierke napr. Porsche 911 Turbo, ktoré vyhral vďaka svojmu manažérovi Giovannimu Lombardimu. Ten vyprovokoval k stávke majiteľa Liquigasu – hlavného sponzora tímu, za ktorý jazdil v roku 2012. Peter Sagan vtedy vyhral na Tour de France tri etapy a prvý zelený dres.

Mnohým fanúšikom zrejme neušlo, že Peter Sagan si spravil radosť aj modelom Dodge Charger R/T. Bol to vždy jeho sen a toto auto jednoducho musel mať. Prerobenie podľa jeho predstáv trvalo 2 roky a jediným pôvodným dielom sú stierače.

V garáži trojnásobného majstra sveta nechýba ani Cadillac Eldorado. Ten si Peter Sagan zaobstaral v roku 2015 ako svadobné auto, lenže pár dní pred sobášom sa pokazilo. Peter Sagan už toto auto však v súčasnosti nevlastní. Prehral ho v stávke s manažérom Giovannim Lombardim. Ten si však doteraz svoju výhru nevyzdvihol, a tak stále parkuje v garáži Petra Sagana. V rovnakom modeli sa vozil aj slávny americký spevák Elvis Presley.

V žilinskom showroome nájdeme aj špeciálny model KTM X-BOW, ktorý oslavuje kariérne úspechy Petra Sagana. Ide o spoločný model spoločností 100% a KTM.

Zdroj: sport.aktuality.sk