Smutná správa! Zomrela herečka Eva Rysová!

Skvelá herečka Eva Rysová, ktorá naposledy hrala čipernú babičku v seriáli Búrlivé víno, zomrela po vážnych zdravotných problémoch.

Eva Rysová sa pred rokmi stiahla z verejného života. Po tom, čo v lete roku 2019 ohlásila po účinkovaní vo videoklipe Mira Jaroša koniec kariéry, na verejnosť o jej živote prenikali len chabé informácie. Ozajstné trápenie pre ňu začalo v roku 2016 nešťastným pádom, po ktorom prekonala krvácanie do mozgu. Pre neutíchajúce bolesti, točenie hlavy, problémy s dýchaním a srdcovým tepom, jej príbuzní zabezpečili odbornú asistenciu, neskôr dve opatrovateľky. V základných potrebách však dokázala byť stále samostatná a vo svojom byte s úsmevom a radosťou prijímala návštevy. Herečku však neskôr musela rodina presunúť do zariadenia pre seniorov s odbornou starostlivosťou. Stav sa jej, žiaľ, postupne začal mimoriadne zhoršovať. A dnes prišla smutná správa.

,,Zomrela dnes ráno v domove pre seniorov, do ktorého ju rodina pred časom umiestnila, keďže na tom bola zdravotne už veľmi zle. Pred pár dňami bola dokonca v nemocnici,” povedal nám zdroj.

Zdroj: 1.pluska.sk