VYPREDANÝ ÚŽASNÝ PLES APHRODITE

V sobotu sa konal v kúpeľoch Spa Aphrodite v Rajeckých Tepliciach tradičný Ples Aphrodite, ktorý mal značku zlatej kvality nielen skvelým obsadením účinkujúcich interpretov, ale aj vynikajúcou gastronómiou. ,,Chcem poprosiť prítomných o veľký potlesk pre pracovníkov gastra… Pretože, to čo dnes pripravili, to bola nielen pastva pre hladné oči, ale plesajúci sia nevedeli rozhodnúť, čo skôr okoštujú…,” povedal skúsený moderátor večera Štefan Skrúcaný.

Ples odštartovali milé sestry Nízlové (Daniela a Veronika) pod názvom duo TWiiNS a rozohriali na úvod vyše tristo zúčastnených hostí. ,,Prišli sme bez detí, strážia ich rodičia, ale zobrali sme so sebou dve tanečnice,” vyslovila sa Daniela Nízlová. Pre mužské pokolenie vystúpili žilinské tanečnice Vivas Dance Group s vedúcou Petrou Dúbravkovou (sestrou slovenského futbalového reprezentanta Martina Dúbravku), ba úvodné kolo premiérovo zatancovali s moderátorom Štefanom SKrúcaným.

A potom prišiel ťahák večera. Populárna hudobná košická skupina No Name so šéfom Igorom Timko, ktorá to rozbalila a vyše hodinový koncert nenechal nikoho sedieť na stoličke. Hity ako Prvá, Lekná, Ty a tvoja sestra, Žily, Čím to je, Ďakujem, že si, Večnosť a ďalšie si plesajúci hlasito nôtili. 

Prestávky vyplnila miestna kapela Explosion a v cabarete zabával DJ Lukáč. A medzi prítomnými nechýbala I. česká vicemiss z roku 1996 Iva Kubelková, dnes herečka a moderátorka. ,,Kúpele Spa Aphrodite zbožňujem, chodím sem a teraz som sa vybrala po namáhavej tanečnej súťaži Stars Dance, kde som skončila v semifinále, teda tesne pred bránami finále… Termálna liečivá voda na pohybové ústrojenstvo mi pomohla a v lete prídem opäť,” dodal Iva Kubelková.

Zaplnený tanečný parket a gradujúca atmosféra do skorých ranných hodín, len potvrdili, že ples sa skvele vydaril a všetci odchádzali spokojní so slovami: ,,Ples bol jedinečný – tešíme sa o rok!” 

TS: Kor, Foto VT

redakcia premium news