Nová interaktívna kniha pre deti – My activity SPACE BOOK

Monika Kováčocy je  autorkou jedinečnej knihy, ktorá vznikla v spolupráci s jej 6-ročným synom Christopherom v priebehu 8 mesiacov.  Ponúka ju ako sprievodcu pre všetky deti na ich veľkej ceste zo škôlky do školy.

„Bola som posadnutá myšlienkou vytvoriť pre deti niečo INÉ,“ prezrádza autorka výnimočného diela. „Premýšľala som ako vysvetliť deťom, že netreba zachraňovať dažďové pralesy, veď ak začneme všetci sami u seba, nebude predsa potrebné pomáhať korytnačkám na Kostarike.“ Kniha je navrhnutá, tak aby upútala detskú zvedavosť. Svoju jedinečnosť a odlišnosť má v tom, že ponúka možnosť neustálych obmien pri riešení úloh a zároveň učí deti ako zaobchádzať s planétou a ako pristupovať k životnému prostrediu  tak, aby malých čitateľov nenudila, čím deti neustále motivuje. Aktivity v knihe sú spracované na 20-tich vode odolných stranách, z ktorých 16 strán je magnetických a zároveň zmývateľných. Deťom tak ponúka množstvo zábavy so 75-timi magnetkami a čarovnou fixkou. 

„Vďaka tvrdej väzbe si deti knihu môžu zobrať kamkoľvek so sebou,“ pokračuje autorka o výhodách knihy. „Cesta im ubehne rýchlejšie a aj sa všeličo naučia. Som presvedčená, že deti z nej budú natoľko nadšené, že sa stane ich výnimočným spoločníkom.“ 

Autor: Anna Olvecká