THE WORLD OF HANS ZIMMER

Svetový velikán filmovej hudby ovenčený mnohými oceneniami sa predstaví v roku 2024 európskemu publiku s novým turné, ktoré nadväzuje na triumfálnu koncertnú šnúru posledných rokov. V bratislavskej TIPOS Aréne bude 8. novembra 2024 sviatok najslávnejších filmových skladieb s názvom                           “ The World of Hans Zimmer – A New Dimension“

Hans ZIMMER chystá prekvapenie pre fanúšikov svojej hudby! Jeho úspešná show The World of Hans Zimmer” získa v roku 2024 nový podtitul  A New Dimension, ktorý už sám napovedá, že Hans Zimmer pripravuje úplne nový výber z jeho rozmanitej zbierky skladieb. Fanúšikovia sa tak môžu tešiť na jedinečnú hudobnú cestu, ktorá ich zavedie do úplne iných dimenzií. Turné obsahuje viac ako 30 zastávok v 13 európskych krajinách a Bratislava nebude medzi nimi chýbať.

Predchodca koncertného turné „The World of Hans Zimmer – A Symphonic Celebration“ prvýkrát ohromil nemecké publikum v roku 2018 a odvtedy sa vydal na triumfálnu cestu po celom svete. Samotný Hans Zimmer sa neobjaví osobne na pódiu počas “The World of Hans Zimmer – A New Dimension,” no zohrá významnú úlohu v pozícii kurátora a hudobného režiséra celej produkcie.

„Mojim cieľom je umožniť fanúšikom znova objaviť jedinečné prvky orchestrálnej hudby. Chcem prostredníctvom orchestra rozprávať veľa príbehov a predstaviť dlhoročných spolupracovníkov a priateľov“, hovorí o novej show sám Hans Zimmer.

Neopakovateľný zážitok z majstrovského umenia Hansa Zimmera sprostredkuje dirigent a jeho dlhoročný priateľ, hollywoodsky skladateľ Gavin Greenaway spolu s renomovanými sólistami, hudobníkmi a tými najväčšími talentami a dlhoročnými spolupracovníkmi najslávnejšieho skladateľa filmovej hudby súčasnosti.

Koncert The World of Hans Zimmer – A Symphonic Celebration“ sa uskutoční v TIPOS Aréne v Bratislave 6. novembra 2024.

Vstupenky na novú show Hansa Zimmera budú exkluzívne v sieti ticketportal.sk 

Zdroj: agentúra AMADEUS