Jan Bendig sa vracia späť vo veľkom, zaspieval si aj so speváčkou LP!  

BENDIGOV MANAŽÉR PRITVRDIL! 

TOTO V NOVOM KLIPE “AVILEM” NIKTO NEČAKAL!

Po hudobnej odmlke, Jan Bendig je späť a to vo veľkom! Okrem neskutočne prepracovaného klipu “AVILEM” / https://youtu.be/tiICmwxGtqQ?si=bQAXyq-SHZL66FkP / oznámil aj nový termín pre svoj najväčší koncert v O2 Universum, 6.decembra. Videoklip ako aj skladba nesie prvky telenovely, keďže onedlho spúšťajú podobný koncept aj na svojom YouTube. O tom, že tento talentovaný spevák sa po miernej odmlke vrátil vo veľkom, svedčí aj video, ktoré včera zverejnil na svojej sociálnej sieti a ide o duet so svetoznámou speváčkou LP, ktorý vznikol spontánne počas večere s kamarátmi / https://www.instagram.com/reel/C6N-4zgCnL4/?utm_source=ig_web_copy_link&igsh=MzRlODBiNWFlZA==

Ján Bendig je meno, ktoré už v speváckej súťaži poriadne zarezonovalo, odvtedy vydáva skladbu za skladbou a to, že sa stávajú hitmi potvrdzujú aj čísla a trendy, v ktorých sa okamžite songy objavia. Tá najnovšia je ale poriadna dráma, keďže v nej prebehne prestrelka, no s nečakaným koncom. Zbraň, ktorú má Honza v klipe, je pravá. 

“Bol som dosť vystrašený, keď bola na mieste streľby zbraň. Nemám ich rád a bál som sa, že to skončí ako pri nakrúcaní filmu s Alecom Baldwinom, kde napriek kontrolám v zbrani bola guľka a usmrtili tam človeka. Bol som naozaj rád, keď bola scéna hotová a zbraň bola odobratá,” objasnil svoj najväčší strach z natáčania samotný  Bendig. 

Pre Honzu je to prvý hudobný návrat po kauze okolo Českých Slávikov. “Stále trvám na tom čo tvrdím od začiatku, že som nič neurobil a neplánoval. Som rád, že moji fanúšikovia a ostatní ľudia za mnou stoja a ja im môžem naďalej natáčať krásne pesničky a klipy. Moju koncertnú kariéru to našťastie nepoškodilo a ani mi nikto z usporiadateľov nezrušil koncert za čo im veľmi ďakujem”, hovorí Bendig.

Samotný klip bol inšpirovaný dejom telenoviel, keďže ich Honza doslova miluje pozerať neustále. Jeho veľkým snom je jedného dňa hrať v jednom z nich alebo ho dokonca natočiť.  A to sa postupne plní a už túto nedeľu o 18:00 odštartuje u neho nový seriál “ Riviéra” . 

“Už sa neviem dočkať, čo nato ľudia povedia. Drama, intriky, romantika, zvraty a dej, ktorý vás pohltí.  který vás pohltí. Už len ten trailer, ani som nedýchal / https://youtu.be/GyGtFRlRaxo?si=7-cf0A3JOnM4Yszx /”, hovorí nadšene spevák. 

V najbližšej dobe bude Honza natáčať nový videoklip v zahraničí v Tunisku a to so stále populárnejšou slovenskou speváčkou Vanesou Horákovou. “Pôjde už o nás druhý duet tento rok. Pretože ten z januára má už vyše 4 milióny zhliadnutí.” hovorí Honza. / https://youtu.be/OsZBAnmUR6Q?si=U6XpndpfJ1E8rJkh /. 

Bendig tiež pripravuje mega koncert v pražskom O2 univerzum na 6. decembra, kde bude mať aj hviezdnych hostí ako je Monika Bagárová, jeho brat Marsell a tiež jedno veľké zahraničné prekvapenie z Argentíny. “To zatiaľ nemôžem prezradiť, ale pôjde o svetovú hviezdu. A mimo hudby má ešte čaká písanie, pokračovania knihy Roma boy, ktorá sa v Česku stala za mesiac od vydania bestsellerom. Zato veľmi pekne ďakujem všetkým svojim fanúšikom”,  uzatvára Bendig.

PR: Jana Trellová