Rasty Struhar predstavuje energické disko Nehľadaj Nič Viac

Po úspešnej cover verzii piesne Crazy prichádza Rasty Struhar s pulzujúcim debutom Nehľadaj Nič Viac z vlastného repertoáru. Mladý interpret ovplyvnený hudbou 90. rokov a prvou dekádou 21. storočia vnáša do nového singla prvky disko štýlu, energiu a pohyb.

Skladba Nehľadaj Nič Viac naberala na svojej forme v spolupráci s producentom Domi Stoff, s ktorým Rasty hľadal ten správny smer a zvuk. „Celkovo rád počúvam hudbu od interpretov, ktorí už niečo dosiahli, medzi môj TOP patrí Britney Spears, Madonna a podobne. Keď mi ale producent Domi poslal prvé demo mojej budúcej piesne, hneď sa mi song zapáčil a začali sme na ňom pracovať,“ s úsmevom ozrejmuje Rasty Struhar, tešiac sa zo spolupráce s producentom Domi Stoffom, pôsobiacim v kapele King Shaolin, ktorá je aj dvornou kapelou Celeste Buckingham.

Výsledkom je energická popová skladba o hľadaní šťastia s nádychom pozitívnej atmosféry obľúbených interpretov. Rasty sa snaží vyjadriť túžbu nielen po láske, ktorú ľudia hľadajú mimo svojho okolia, a pritom ju zväčša majú v tesnej blízkosti. „Skladba vyjadruje tak trochu dnešný svet, keď človek nevie nájsť to, čo už dávno má, muži sa pozerajú po iných ženách a ženy zas po iných mužoch, ale veľakrát ich doma čakajú milujúci partneri.“

Autorom slovenského textu je Vlado Krausz, známy svojimi textami pre interpretov ako IMT Smile, Katka Knechtová či Adam Ďurica. Mix skladby mal na starosti Domi Stoff a mastering mal pod taktovkou Escon Waldes z Prahy, ktorý sa postaral o finálny zvuk.

Rasty s talentovanou tanečnicou Inkou Sombaty, ktorá tancovala v USA pre rôznych interpretov, a dievčatami z tanečnej školy Xoana v Prievidzi prispeli k dynamike piesne aj prostredníctvom vizuálu. Okrem toho, že vytvorili atmosféru disko éry, vo videoklipe sa objavujú zábery zo zrkadlového bludiska v Bojniciach, čo spolu s tanečnou hudbou evokuje pocit nekonečného priestoru a možností. Tento vizuálny prvok symbolizuje túžbu po sebareflexii a hľadaní identity, čo sa odráža aj v texte a interpretácii piesne. Celú videoprodukciu zastrešil nadaný Viliam Dráb, zbierajúci ocenenia už počas študentských súťaží.

Novinka Nehľadaj Nič Viac je pre speváka dôležitým míľnikom v jeho hudobnej kariére, jeho plány do budúcna zahŕňajú vydanie ďalších singlov a priblížiť sa čo najviac k poslucháčom.

PR: Michal Neffe