TV Markíza v nedeľu 17. mája neodvysiela reláciu Na telo

Televízia Markíza túto nedeľu 17. mája neodvysiela politickú diskusnú reláciu Na telo s moderátorkou Karolínou Lacovou. Dôvodom je úprava programovej štruktúry v súvislosti s majstrovstvami sveta v ľadovom hokeji, ktoré patria medzi najsledovanejšie športové podujatia roka.

TV Markíza chce touto jednorazovou programovou zmenou umožniť športovým priaznivcom z radov divákov relácie Na telo naplno fandiť slovenskej hokejovej reprezentácii v zápase proti Taliansku, ktorý sa odohrá aj v čase tradičného vysielania politickej diskusie.

Relácia Na telo sa na obrazovky TV Markíza opäť vráti v štandardnom vysielacom čase v nedeľu 24. mája.

Lukáš Kočišek
PR manažér / PR Manager

redakcia PremiumNews