Lenka Piešová v novinke “JUST” podčiarkuje silu prítomného okamihu!

Lenka Piešová už dávno potvrdila, že nie je len sestra víťazky speváckej show, ale že je plnohodnotná speváčka, ktorá ponúka nielen hlasovú, ale aj klipovú kvalitu. Leto odštartovala spoločným hitom s Kalim a skladbou, ktorá pripomína všetko, čo na tomto období máme radi “Leto celý rok”

Tentokrát po slovenskej skladbe však Lenka zariskovala a predstavila song v anglickom jazyku “JUST” s ktorým je pomáhal jej dvorný spolutextár Ivan Bič.

“Skladba bola napísaná už veľmi dlho, trocha som s ňou bojovala, dostala dokonca viacero obmien. Bolo to také ťažšie rozhodnutie lebo je to taký štýl, ktorý som predtým nerobila. Mala prvotne znieť klavírne, inak som to mala v hlave premyslené, no som spokojná s finálnou verziou tejto skladby a verím, že aj ľudia, čo to počújú”, hovorí nadšene Lenka.O hudobné aranžmá a samotnú postprodukciu sa postaral Ľubormír Mazák a vizuál vznikol pod taktovkou Viliama Drába z Emery Records. Okrem samotného žánru, ktorý si speváčka vyskúšala spojiť rovno z cudzím jazykom prekvapila aj klipom, ktorý je čierno-biely.

“Celkovo videoklip ako rýchlo vznikol je pre mňa záhada, keďže za 2 dni sme mali finál. Celkovo skladba JUST vypovedá o tom, že jeden okamih, jedno stretnutie ti vie zmeniť život, či pohľad naň. Je o tom, že treba byť v prítomnom okamihu a užívať si to, čo aktuálne prežívaš a nechať sa oddať svojim emóciám.  Proste žiť pre okamih a nesústreďovať sa na 10 vecí, ktoré nie sú v ten daný moment podstatné. Preto aj videoklip je čierno-biely, aby sa ľudia sústredili na emócie, ktoré z neho idú a nenechajú sa rozptyľovať ničím okolo. Moje skladby sú odrazom toho, čo som zažila či prežívam a čo vidím okolo seba, takže dúfam, okrem toho, že sa bude páčiť, niekomu aj prinesie ten pocit uvedomenia si, aké je dôležité najmä v tejto dobe, byť v prítomnom okamihu”, dodáva Lenka Piešová. Aktúalne Lenka má za sebou rušné koncertné leto, a okrem toho, že pripravuje ďalšie nové skladby, sústreďuje sa na december, kedy prebehne špeciálny Vianočný koncert so 40-členným bratislavským chlapčenským zborom v Prievidzi. Okrem toho sa pripravuje ešte aj benefičný koncert s operným spevákom Martinom Babjakom, ale viac informácii prinesie samotná speváčka na svojich informačných kanáloch už čoskoro.

PR: Janka Trellová