Oživte čaro starých dobrých časov – navštívte predstavenie divadla KOMORA v Komárne  – K.A.B.A.R.E.T.

Pamätáte sa na časy,  keď televízor zaplnil obývačku smiechom, hudbou a čistou zábavou bez štipky politiky či vulgarizmov? Tie večery, keď celá rodina s napätím čakala na silvestrovský program, aby sa spoločne zabavila? Máme pre vás dobré správy! Divadlo Komora v Komárne oživuje túto nádhernú tradíciu s predstavením K.A.B.A.R.E.T.! Ako? Našim jedinečným spôsobom! Pripravili sme pre vás 100 minút čistej zábavy a radosti, rozdelených do dvoch dejstiev, ktoré vás prenesú späť do doby plnej nevinnej zábavy. 23. marca 2024 o 19:01 vás čaká nezabudnuteľný večer v dome Matice Slovenskej v Komárne.

Čo vás čaká? Naš Komorový orchester pod vedením Júlie Černekovej zahrá vlastné skladby, ktoré nikde inde počuť nebudete. Zaspievajú ich naši talentovaní speváci / herci. A aby toho nebolo málo, doplníme to scénickým tancom a situačným humorom v podobe krátkych scénok, ktoré vás zaručene dostanú!

Inšpirácia? Ani nemusíme hovoriť, že sme čerpali inšpiráciu z legendárnej relácie Možná přijde i kouzelník. Ale nebojte sa, sme originálni! Okrem jedinej scénky je celé predstavenie plodom našej kreativity. A pre tých, ktorí milujú klasiku, nechýbajú ani skladby od Františka Krištofa Veselého a Karola Duchoňa.

Pre koho je predstavenie určené? Pre každú ženu, muža, dieťa, babku, dedka, milenku, milenca, priateľa a priateľku, pre každého kto chce sobotný večer premeniť na nezabudnuteľný zážitok pre celú rodinu. Pre vás, ktorí túžite po humornom, priateľskom a predovšetkým kvalitnom zážitku.

Neváhajte! Miesta sa rýchlo míňajú. Uchmatnite si tie svoje a vráťme sa spolu do doby šarmantného vtipu! Buďte súčasťou niečoho výnimočného. Buďte súčasťou K.A.B.A.R.E.T.u  predstavenia Divadla Komora!

TEŠÍME SA NA VÁS!

V. S. T. U. P. E. N. K. Y. na K.A.B.A.R.E.T.  0905 466 107

PR: Annka Olvecká