Šteklivá romanca Iba medzi nami od T.L.Swan

Skvelá romanca, v ktorej nechýba troška erotiky, vášnivé scény, k tomu humor, ktorý vás rozosmeje. Výborne vykreslené postavy a dialógy, ktoré si budete užívať. Chris a Hayden sú ako noc a deň, absolútne rozdielni ľudia a predsa – život a osud sa vedia s nami pekne zahrať. Iba medzi nami je 4.diel mimoriadne obľúbenej a šteklivo-zábavnej série Milesov klub od T.L.Swanovej. 

Miliardár Christopher má všetko, čo chce, vrátane každej ženy, na ktorú ukáže. No vnútri sa cíti prázdny. Rozhodne sa cestovať po Európe inkognito s batohom na chrbte, aby zistil, kým v skutočnosti je. Bez peňazí a ľudí, na ktorých by sa mohol spoľahnúť. Lenže preplnený a zapáchajúci hostel nie je úplne to, čo si predstavoval. 

Až do chvíle, keď sa na posteľ oproti nemu neprisťahuje nová spolubývajúca Hayden. Christopher z nej nevie spustiť zrak. Je krásna, nevinná a inteligentná. Ani zďaleka to nie je žena, po akej by obvykle túžil, no niečo na nej je. Avšak ona s ním chce byť iba kamarátka a drží si ho od tela. Christopher nechápe, ako dokáže odolať jeho sexepílu a charizme. Dokáže si získať jej dôveru a napokon aj lásku?

„Vynikajúco som sa zabavila,“ rozplýva sa.„Aj ja,“ predstieram úsmev. Stojíme na ulici, lúčime sa a ja mám čo robiť, aby som sa ubránil pohľadu na hodinky. Ako dlho ešte? Toto bolo najhoršie rande všetkých čias. Nudné…Nenormálne nudné.

Cestovať s Chrisom je naozaj osviežujúci a zábavný zážitok. Novinka Iba medzi nami vás vtiahne, vychutnáte si putovanie, ale predovšetkým rozdielnosť Hayden a Chrisa. Zvykne sa vravieť, že protiklady sa priťahujú, ale títo dvaja boli naozaj absolútne rozdielni. A práve preto to medzi nimi iskrilo.
Stiahnite si novú romancu Iba medzi nami a čítajte hneď teraz. 

Séria sa začala knihou Raz za život, pokračovalo príbehom Na druhý pokus, potom prišla trojka Bez zábran a teraz teda novinka Iba medzi nami. Svižné, zábavná, skvele napísaná séria, v ktorej nechýbajú emócie, vášeň a nečakané prekvapenia. Niekde sa budete smiať, inde si trošku poplačete. 

PR: Mgr. Milan Buno