Taliansky supermarket a reštauráciu Cortelazzi nájdete už aj v Bratislave

Taliansky supermarket Cortelazzi – Food service minulý týždeň slávnostne otvoril svoju prevádzku v bratislavskej Devínskej Novej Vsi za účasti predsedu parlamentu SR P. Pellegriniho, talianskej veľvyslankyne v SR Catherine Flumiani a troch generácií rodiny Cortelazzi. Ponúka tu množstvo originálnych talianskych produktov a v pridruženej reštaurácii aj autentickú gastronómiu Apeninského polostrova.

Máme najširšiu ponuku talianskych potravín na Slovensku,“ hovorí hrdo zakladateľ a prezident spoločnosti Ernando Cortelazzi a dodáva: „Otvorenie supermarketu v Bratislave bol náš dlhoročný sen. V Prahe pôsobíme už dve desaťročia a prístup k prvotriednym talianskym potravinám a gastronómii sme chceli ponúknuť aj ľuďom na Slovensku. Som veľmi rád, že sa to podarilo.“ 

V predajni Cortelazzi v bratislavskej Devínskej Novej Vsi čakajú na zákazníkov na 1 800 m² tie najlepšie talianske vína, syry, olivové oleje, káva, cestoviny, salámy či údeniny za veľmi prijateľné ceny. Sú tu aj klasické cukrovinky, ktoré poznáte z vašich dovoleniek i talianska drogéria. Súčasťou supermarketu je aj reštaurácia, v ktorej sa pripravujú špeciality Made in Italy.

„Pre slovenských zákazníkov máme v ponuke špeciality z celého Talianska – od Sicílie až po Dolomity. Z nekonečnej ponuky talianskych producentov vyberáme to najlepšie,“ pokračuje Ernando Cortelazzi. 

Prínos originálneho supermarketu ocenila na jeho otvorení aj veľvyslankyňa Talianskej republiky na Slovensku Catherine Flumiani: „Otvoriť takýto supermarket na Slovensku je veľmi dobrá myšlienka. Talianska kuchyňa je jednoduchá a zároveň zdravá a výživná. Naše krajiny spája veľa. Na Slovensku pôsobí vyše 400 talianskych firiem, ktoré zamestnávajú okolo 20 000 Slovákov a slovenskí turisti Taliansko milujú.“


Predseda NR SR, P. Pellegrini v príhovore hosťom zdôraznil svoj taliansky pôvod a označil supermarket Cortelazzi za „druhú taliansku ambasádu“ v Bratislave.  

Cortelazzi Food Services so  širokou ponukou, inde na Slovensku nedostupných čerstvých talianskych potravín a drogérie, nájdete aj s reštaruáciou v Bratislave v Devínskej Novej Vsi 7465, v tesnej blízkosti diskontu METRO. Celú ponuku supermarketu a reštaurácie nájdete na webe cortelazzi.sksociálnych sieťach.

Zdroj: videopressagency.sk