Už 25.11. sa uskutoční doposiaľ najväčší koncert raperky a speváčky SIMY! 

WAVE tím prináša do Bratislavy exkluzívny koncert Simy spolu s audio-vizuálnymi efektmi a sprievodnými vystúpeniami Dominiky Mirgovej či špecialných hostí ako Kali, Ego, Tina P.A.T. a ďalší.

Niet pochýb o tom, že speváčka SIMA je jednou z najlepších a najobľúbenejších slovenských interpretov. Svedčí o tom hneď niekoľko úspechov, ktoré dokázala. V lete minulého roku sa objavila na billboarde na Times Quare v New Yorku. Stala sa totiž najpočúvanejšou interpretkou na Slovensku a bola tak súčasťou projektu EQUAL. Tento rok zase začala spolupracovať so sieťou slovenských benzínok, kde sa predávala jej vážna bábovka, tentokrát je to vážny toastík. 

Na svojich sociálnych sieťach avízovala, že jej najväčší koncert ju ešte len čaká v Trnave, v roku 2025. No jej doposiaľ najväčší koncert sa uskutoční už túto sobotu. Ten sľubuje nadupanú audio-vizuálnu show, kde sa predstavia aj exkluzívni hostia ako Kali, Tina, Ego, Dominika Mirgová, P.A.T. a ďalší. Matúš Kolarovský – Yael vzhľadom k uplynulým udalostiam sa podujatia nezúčastní z osobných dôvodov. 

“A naozaj to bude veľká podívaná pre každého, kto v sobotu príde. Vizuálna šou preto, pretože sa bude nachádzať v Rafinery Gallery cez 40 – 50m ledky, na ktorú sa bude premietať každá skladba, ktorá odznie. Máme pripravenú autentickú led projekciu, ktorá nebude len o danom vizuále, ale bude to prepojenie obrazu, zvuku a pohybu tak, aby vo finále si daný návštevník odniesol najmä súhrn všetkých týchto zmyslov a hlavne z tohto všetkého si odnesie silnú emóciu. Taktiež celý koncert sa bude niesť v sprievode tanečníc a ľudia sa môžu tešiť na množstvo zaujímavých efektov, kulís a podobne. Nesmierne sa tešíme už na každého z vás a dúfame, že budeme môcť spraviť v budúcnosti viac takýchto podujatí”, hovorí nadšene  Samuel Tomka, organizátor Wave festival

LINE UP: 

19:00 DJ GRIMASO

21:30 Dominika Mirgová

22:00 SIMA+ hostia 

23:30 DJ Hajtkovič

Lístky nájdeš na: http://goout.net.sk Vstup od 15 rokov, pod 15 len v sprievode dospelej osoby.

PR: Jana Trellová