Z Clashu do plnohodnotných bojových umení: Súperky pred ňou utekali, teraz sa predstaví v RFA

Česká influencerka a po novom thai boxerka Nadya „Habibi“ Dridi sa premiérovo predstaví v organizácii Real Fight Aréna. Na RFA 16 bude jej súperkou MMA bojovníčka Amina Mukhamed, proti ktorej nastúpi v zápase na 3×3 minúty pod pravidlami Real Fight. Dridi sa preslávila predovšetkým vďaka jej zápasu na Clash of the Stars 2, na ktorom zničila pornohorečku Silviu Dellai.

Tá v zápase ťahal za kratší koniec už od prvých sekúnd. Z frustrácie hodila po Dridi svoj chránič a z klietky odišla počas zápasu. Výkon Dridi mal všetky predpoklady na to, aby sa jej ujala organizácia, ktorá sa venuje skutočným bojovým umeniam. RFA neváhala a svoju novú akvizíciu ohlásila na RFA 16 v Opave. Turnaj prebehne 13. apríla a vstupenky sú dostupné v sieti Ticketportal.

https://www.instagram.com/p/CfTkKUrgVZy/

Debut proti profi bojovníčke

„Habibi“ sa po jej debute v COTS už v tejto organiázacii nepredstavila, no má za sebou ešte jeden zápas, v ktorom odchádzala ako víťazka. Určitú časť svojho života dokonca žila v Thajsku, v ktorom sa venovala výlučne Muay Thai. Nikdy sa netajila tým, že sa nebojí veľkých výziev. Jedna taká ju rovno čaká už o mesiac na RFA 16 v Opave.

​​https://www.instagram.com/p/C3iWHI_qICf/

Jej súperkou totiž bude premožiteľka Veroniky Zajícovej a skúsená wrestlerka Amina Mukhamed. Napriek tomu, že jej primárnou disciplínou je zápasenie a vyhovuje jej predovsetkým zem, Zajícovej bez problémov dokázala konkurovať aj na nohách. Mukhamed zvíťazila tesne na body, no v jej ďalšom vystúpení proti Holanďanke Benite von Rooij sa nechala uškrtiť.

Ďalšia zastávka bude Zajícová?

Okrem tohto ženského duelu je na RFA 16 v Opave ohlásená aj Veronika Zajícová, ktorá si pred pár dňami pripísala ďalšiu extrémne tesnú prehru na body. Na adresu Dridi sa vyjadrila, že by s ich potenciálnym vzájomným zápasom nemala žiadny problém.

„Vôbec nič o nej neviem, nepoznám ju. Iba potom som sa vlastne pozrela, kto to je. Keď som sa pýtala kamarátov, tak vraveli, že ju poznajú a že robí thaibox veľmi dlho. Bývala rok a pol v Thajsku a len tam trénovala. Údajne ho má veľmi dobrý, takže si myslím, že môže byť dobrá. Do budúcna by som s ňou zápas vzala určite rada. Tých dievčat aj tak veľa nie je v tejto váhe, takže prečo nie,“ povedala Zajícová.

PR: Martin Solčan