OBROVSKÝ ŠOK Nečakane zomrel obľúbený slovenský DJ! Vystupoval so známymi hudobníkmi, zo slov mamy puká srdce

Smutná správa zasiahla slovenskú hudobnú scénu. Na svoj posledný odpočinok sa náhle a nečakane pobral DJ Just Frost. Ľubomír Rác vystupoval s mnohými známymi hudobníkmi. Dojemné slová od blízkych trhajú srdce.

Talentovaný hudobník odišiel v utorok 27. februára 2024 vo veku len 34 rokov. O jeho nečakanom odchode na večnosť informovala jeho matka. “Najhoršia bolesť pre mamu je keď stratíte dieťa, aj keď veľké a dospelé, ale dieťa. Najhoršie keď je to rýchle a nečakané. Ľubko – Len Frost – Just frost – od dnes robí zábavu v nebi,” napísala svoju úprimnú spoveď na sociálnej sieti.

Ľubomír Rác, ktorého poznali mnohí pod umeleckým menom DJ Just Frost, patril medzi uznávaných hudobníkov nielen v regióne, ale na celom Slovensku, píše portál Rimava.sk. Ako DJ stál na pódiu s mnohými známymi hudobníkmi ako DJ EKG, Milan Lieskovský, Separ, Rytmus, Ego a ďalší.

Dojímavé slová mu zanechali aj jeho kolegovia. „Budem len spomínať v tom najlepšom na akcie, Montego, ktoré by nebolo bez teba Montegom. Vyhrávaj nám tam hore bráško,“ so smútkom píše DJ Only D3JV. “Za šiestich spoločných rokov sme toho zažili spolu viac ako niekto za celý život. Malo to tak byť aj keď nám nebolo dopriate ostať spolu. Ďakujem za tvoje úprimné posledné slová, za to, že si sa rozlúčil. Nikdy nezabudnem a ostávajú už len krásne spomienky,”  lúči sa s ním aj Gabika.

redakcia premium news