Skupina Nerez & Lucia prichádza na jarné turné do Bratislavy, Trnavy a Nitry

Skupina Nerez & Lucia uskutoční svoje najbližšie koncerty v apríli na západnom Slovensku. Kapela vydala pred troma rokmi album s názvom Cela a momentálne pripravuje ďalšie novinky, z ktorých niektoré už môžete počuť aj na koncertoch, ktoré sa uskutočnia v nasledovných mestách: 

16. apríla Bratislava – Dom kultury Zrkadlový háj

17. apríla Trnava – kino Hviezda 

18. apríla Nitra – klub Music a Café

Okrem noviniek zaznejú aj klasické hity skupiny Nerez ako Kočky, Černá voda, Do posledního dechu, Tisíc dnů mezi námi, Javor a ďalšie. Česká kapela vystúpi so slovenskou speváčkou Luciou Šoralovou. „Už sa veľmi teším na mojich kamarátov v Bratislave, hlavne z Lúčnice, kde som pred rokmi spievala,” vyjadrila sa Lucia. „Chlapci z kapely ma vždy presvedčia, aby som z tej doby niečo zaspievala ako posledný prídavok koncertu. Ale to záleží na našich fanúšikoch – ako budú na koncertoch tlieskať, tak my budeme pridávať!”

Zdeněk Vřešťál, jeden zo zakladateľov skupiny Nerez, spevák a textár dodáva: „Rád sa vraciam na Slovensko, hlavne do Nitry, kde som mal jednu vážnu srdcovú záležitosť. Kamaráti, tešíme sa na vás, chýbate nám!”

PR: Renáta Tomášová